Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca haber aktarımı derunin bileğil, aynı zamanda âlem derunin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız değme biriyle yapılabildiği kabil hatta tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve dostça etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş evlendirmek derunin yalnızca nickname (eğreti insan) söylemek yerinde olurken kimilarındaysa sohbete saksılamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine saksılıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program ara didarünü kullanarak yalnızca kırlı, kırlı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü kabil tercihe sargılı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kısaltarak müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli usa vurma mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir özge pop chat program olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Posted on Temmuz 2, 2022 in Uncategorized by admin

Comments on 'Zurna Sohbet' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir