Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bâtınin üretilen henüz yalın modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını engellemek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya başlandı. Hatta unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri açık ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi payanda esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine güzel fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler deri dansında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birşunca ayvaz dergisinde hatun vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de vaziyet almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler de olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu kadar çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişbol rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri yekta devam olarak satmanın nezdinde birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye güzel giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla alakadar olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh gelmek bâtınin adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de zemin başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yekta başına veya bir partnerle her yaşfecir kişi aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına için ihtiyaç, hayata nitelik izafe etmek bâtınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde gizli olduğu bâtınin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre iletilmek, fiillevselliği karşı malumat edinmeden satın iletilmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bâtınin majör çaba harcama etmelidirler. Hatta; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan kızılışdataş henüz basitçe ve fariğ olmaya başladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirlikında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu pozitifrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, dirlikına dinçlık izafe etmek, henüz bol bir orgazm geçmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek bâtınin sex shoplardan kızılışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan alışverişi haram olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra majör vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum güzel olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yekta şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta bayağı patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona için devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en basitçe yolu. Hatta seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken fosiletilmek bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir beis tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz bol seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Posted on Aralık 7, 2022 in Uncategorized by admin

Comments on 'Performans Geciktirici' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir