MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı silme huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden alakadar bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat fail infaz muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek taraf benizünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelime ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilindiği muhtevain infaz ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren infaz cidden görülmeye haysiyet. İnternet sitesi silme hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi kesiksiz geliştirilmekte ve kullanıma elan elverişli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde simgeleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu infaz marketlerden baktığınız gün uygulamanın benekının ve indirilme nispetının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında cidden doğru bir iş çıyaşlıp insanlara en yeğin şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Posted on Temmuz 30, 2022 in Uncategorized by admin

Comments on 'MedreseRadyo Risale i Nur Radyo' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir