Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Bilim Yönetimi bölümünde de eğitim bilimi almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de tat alma organı eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir mebdearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal günah projeleri alanlarında birbir hayli muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak uhde yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün yanında başkaca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kadar önemli pozisyonlarda uhde yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içinde, Bilinçli Jönler sosyal günah projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, kıraylerin eğitim bilimi ve irfan vadiındaki gereksinimlerinı kontralamaya müteveccih çaldatmaışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde bünyelandırdığı Bilinçli Jönler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine kadar dünya bu bünyelanmanın içinde bulunarak, faydalı aksiyonlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milletler kadar önemli Uluslararası Kurumlarla da çaldatmaışmalar yapmış ve bu alandaki çaldatmaışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş insanıdır ve iş balkonında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı müessese ve bünyelarda riyaset pozisyonlarında da etkin olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal günah ve pediatri vadiındaki çaldatmaışmalarını sürat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal günah projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş balkonındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çaldatmaışmaları, kıraylerin eğitim bilimi ve irfan vadiındaki gereksinimlerinı kontralamaya yöneliktir. Ve bu çaldatmaışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.

Posted on Şubat 19, 2023 in Uncategorized by admin

Comments on 'Kerem Hasanoğlu Başarıları' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir