Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün zemin almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma çalışmalemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan zevat derunin bir dalgalı olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koymak derunin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en eke tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışkanlıklarını tebdil etmek ve insanların daha azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets yollamak derunin ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine tatminkâr olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanmaı derunin tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu prosedür, tütünün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara gereğince daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koymak derunin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da mevzii yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanmaı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden vesair tütün ürünleri kabilinden tabilık dokumacı olabileceği konusunda ikazlar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı dirlik örgütleri, Heets kabilinden tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve vesair dirlik sorunlarına münasebet olabileceğinden telaş etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri de tartışma konusu olmuştur.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara gereğince daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan zevat derunin tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara gereğince daha azca zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına tatminkâr şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirlik önerilerine tatminkâr şekilde kullanmalıdırlar.

Posted on Nisan 12, 2023 in Uncategorized by admin

Comments on 'Heets' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir